The History of Banksia Park Administrative Staff 


PRINCIPAL
 

Robert Bader
1989  -  June 1999

Kevin Easther
February - July 1993
Geoff Hood
July - December 1999 
Clive Pascoe
2000
Patricia Pinkus
2001  -  Term 3  2005
Fiona Forbes
Term 4  2005
Martin Humphreys
2006  -  
 


 

 


 

 


DEPUTY   PRINCIPAL
 

Jennifer Sinclair
1989  -  1992

Len Pumfrey
1989  -  1992

Barbara James
1993  -  1994

Mark Johnston
1993

Steven Ding
1994 - Nov 2012

Jan Fitch
1995

Rod Lush
1996

Marg Bosci
1996  -  2001
Donna Hards
2002  -  Term 1  2003
Simon Griffiths
Term 2  2003  -  2005
James Boyes
2006
Tony Carvajal
2007  - 
 


 

 


 


REGISTRAR  /  MANAGER CORPORATE SERVICES

 

Carol Towie
1989  -